LIFA®

LIFA® jako základ revoluce v odvětví funkčního prádla

Lifa® je speciální technologie tkaní, která byla poprvé použita v 70. letech 20. století a od té doby se neustále vyvíjí. Základními funkcemi jsou systém řízení vlhkosti a zateplení. Lifa® odvádí pot z těla skrz látku až na její povrch, odkud se odpařuje. V roce 2006 se povedlo technologii Lifa® zkombinovat dohromady s vlnou Merino a vytvořit tak nejlepší spodní prádlo na trhu. Lifa® vlákna jsou hydrofobní a voda se nevsákne dovnitř. Lifa® vlákna jsou použitá na vnitřní straně spodního prádla, je to vrstva nejblíže kůži. Pokud je tato první vrstva kombinována s druhou vrstvou, která je hydrofilní, tak pot se transportuje do této vrstvy a z ní je odpařován. To vám zaručí, že budete v teple, suchu a v pohodlí.

12

 

 

 

 

 

 

  • LIFA® je velmi lehký materiál, který nejlépe funguje na podzim a v zimě. HH LIFA® rychle odvádí pot od těla a zajišťuje teplo díky 100% jednovrstvým vláknům Lifa®.
  • Lifa® technologie funguje nejlépe, když je kombinovaná s další vrstvou oděvu. Více vrstve vám pomůže dostat pot dál od pokožky a udržet tělo v teple.

Jak Lifa® funguje

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení