Amann

Kvalitní nitě AMANN

Kvalitní nitě jsou nepostradatelným produktem textilního průmyslu. Nitě Amann slouží jako spojovací prvek ultramoderních technologických návrhů a rozhodujícím způsobem přispívají k úspěchu v oblastech zaměřených na budoucnost, jako je lehká konstrukce. AMANN dokáže obojí. Bez ohledu na to, jak jsou vlákna zpracována.

Už od roku 1854 je AMANN jeden z předních výrobců kvalitních šicích a vyšívacích nitít. Společně se zákazníky a partnery vyvíjí inteligentní produkty, individuální řešení a inovativní koncepty pro dnešní potřeby. Přitom kombinujeme tradici a inovace do funkčních vláken pro širokou škálu různých aplikací.

Více než 2 500 zaměstnanců AMANN ve více než 100 zemích po celém světě usilují o dosažení úspěchu. Šicí a vyšívací nitě AMANN se vyrábějí výhradně ve vlastních výrobních závodech v Evropě a Asii. To zajišťuje základ pro maximální flexibilitu a blízkost zákazníka.

Sídlo, Amann & Söhne GmbH & Co. KG, se nachází poblíž Stuttgartu v Bönnigheimu v Německu. 

AMANN spojuje tradici s živou kulturou inovací: vývoj a výroba vysoce kvalitních šicích a vyšívacích nití. Jako globální hráč a lídr v oblasti technologií stojí za inteligentními produkty, individuálními řešeními a inovativními koncepty s vysokým nárokem na kvalitu a spolehlivost. 

Více informací k nalezení na oficiálních stránkách partnera www.amann.com (pouze v angličtině).